Gladbrook-Reinbeck Jr/Sr High School

Gladbrook-Reinbeck Jr/Sr High School

1


  • Sunday
  • Monday
  • Tuesday
  • Wednesday
  • Thursday
  • Friday
  • Saturday
  • 31
  • 1
    6:15pm
    @GMG High School
    @ Garwin
    7:45pm
    @GMG High School
    @ Garwin
  • 2
    4:15am
    @South Hardin Junior High School
    @ Hubbard
    4:15pm
    @Gladbrook-Reinbeck High School
    G-R JH/HS Gym

  • 3
  • 4
    4:15pm
    @East Marshall Middle School
    8th plays first, followed by 7th
    4:15pm
    @Dike-New Hartford Junior High School
    @ New Hartford: G-R wrestles for Dike-New Hartford
  • 5
    4:00pm
    @Gladbrook-Reinbeck High School
    G-R JH/HS Gym

    NICL West Division Game
    5:00pm
    @Gladbrook-Reinbeck High School
    G-R JH/HS Gym

    NICL West Division Game
    6:15pm
    @Gladbrook-Reinbeck High School
    G-R JH/HS Gym

    NICL West Division Game
    7:45pm
    @Gladbrook-Reinbeck High School
    G-R JH/HS Gym

    NICL West Division Game
  • 6
    TBD
    @IHSAA
    Varsity Only: G-R wrestles as Dike-New Hartford
    8:00am
    @Site to be determined
  • 7
  • 8
    6:00pm
    @Meskwaki Settlement School
    @ Tama
    7:45pm
    @Meskwaki Settlement School
    @ Tama
  • 9
    TBD
    @IHSAA
    Varsity Only Team Dual: G-R wrestles as Dike-New Hartford
  • 10
  • 11
    TBD
    1st Round of Class 1A HS Girls Basketball Games
  • 12
    6:00pm
    @Montezuma High School
    7:45pm
    @Montezuma High School
  • 13
  • 14
  • 15
    TBD
    1st Round of Class 1A HS Boys Basketball Games
    @Gladbrook-Reinbeck CSD
  • 16
    TBD
    2nd Round of Class 1A HS Girls Basketball Games
  • 17
    TBD
    @Wells Fargo, Des Moines
    State Dual Wrestling Tournament
  • 18
    TBD
    2nd Round of Class 1A HS Boys Basketball Games
    TBD
    @Wells Fargo, Des Moines
    State HS Wrestling Tournament begins
  • 19
    TBD
    Regional Finals: Class 1A HS Girls Basketball
  • 20
    8:00am
    @Site to be determined
  • 28
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6